Gisteravond 4 januari 2017 werd het Oliebollentoernooi georganiseerd.
Wim Kamps zorgde voor de oliebollen en het toernooi werd georganiseerd door Peter de Kort.
De vorm die gekozen werd was een dubbeltoernooi waarbij de sterkere spelers werden gekoppeld aan de iets minder sterkere spelers. Er werd gespeeld in 2 vierkampen in The best of 3. De twee bovensten in iedere poule kwamen in de winnaarsronde en de andere in de verliezersronde.

De wedstrijden, die daarop volgden, werden weer beslist in 2 vierkampen maar nu in The best of 5. De winnaars van de winnaarsronde waren Piet Roeven en Raymond Nijssen. De winnaars van de verliezersronde waren Frank Bijsmans en Fons van Osch.

Oliebollentoernooi 2017Oliebollentoernooi 2017Oliebollentoernooi 2017Oliebollentoernooi 2017Oliebollentoernooi 2017Oliebollentoernooi 2017Oliebollentoernooi 2017Oliebollentoernooi 2017Oliebollentoernooi 2017Oliebollentoernooi 2017

Het was een gezellig toernooi waaraan toch 16 leden aan deelnamen.
Onze voorzitter John Jenniskens moest helaas verstek laten gaan, omdat hij naar zijn zoon op Bonaire is gegaan.

Op deze avond werd tevens (voorlopig?) afscheid genomen van 3 leden.
Dat waren Raymond Nijssen, oud voorzitter van ttv Overbetuwe, Mientje Buurman, bestuurslid ttv Overbetuwe en Fons van Osch, adviseur ttv Overbetuwe en Etac'80.
We bedanken hen enorm voor hun inzet bij het tafeltennis en vooral bij onze club.
We vinden het jammer dat ze ermee ophouden, maar respecteren natuurlijk hun beslissing!